Kancelaria Prawna Kasza & Janas to Kancelaria prowadzona przez dwóch ściśle współpracujących ze sobą prawników:

Anna Kasza

ANNA KASZA

RADCA PRAWNY

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Po ukończonej aplikacji radcowskiej w 2013 r. przystąpiła do egzaminu zawodowego uzyskując tytuł radcy prawnego.

W czasie odbywania aplikacji zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w Kancelarii Radcy Prawnego Olga Bodaszewska w Krośnie oraz w ATS Kancelarii Adwokackiej Tymoteusz Skrzypek w Jaśle.

Radca prawny Anna Kasza specjalizuje się m.in. w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym oraz w windykacji należności.

Jej pasją są piękne i funkcjonalne przestrzenie, nowoczesne wzornictwo oraz  gotowanie, szczególnie łączenie tego co banalne z nietypowym. Interesuje się także sztuką współczesną zwłaszcza abstrakcją.  

Maria Janas

MARIA JANAS

ADWOKAT

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. W 2013 r. po ukończonej aplikacji adwokackiej, przystąpiła do egzaminu zawodowego uzyskując tytuł adwokata.

Uczestniczka programu Socrates-Erasmus na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytecie PázmányPéterKatolikusEgytem w Budapeszcie.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, administracyjnym, postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Poza pracą zawodową interesuje się literaturą historyczną i biograficzną oraz literaturą faktu, muzyką XX-lecia międzywojennego, projektowaniem i tworzeniem ogrodów, architekturą dworów i pałaców w dawnej Rzeczpospolitej.